הצהרת נגישות


רקע
חברת דיפלומט מפיצים (1968) בע”מ (“דיפלומט”) מייחסת חשיבות רבה להתאמת שירותיה לאנשים עם מוגבלויות שונות, בין השאר מתוך תפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע.

בהתאם לאמור, דיפלומט משקיעה משאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט ועמודיו, תוך ש- דיפלומט מוצאת חשיבות עליונה במתן שירות שוויוני לכלל גולשי האתר, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

הנגשת האתר והתכנים

אתר זה מונגש בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 – “קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט” ברמת AA.
התקן הישראלי האמור הינו אימוץ של הנחיות בינלאומיות של הארגון הבינלאומי W3C העוסק בתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0..

במסגרת הנגשת האתר דאגנו ושמנו דגש, ביו היתר, על יישום הסעיפים הבאים:
1. ניתן לנווט ולבצע את כל פעולות האתר בעזרת מקלדת, כאשר פוקוס המקלדת מודגש בכל עת.
2. לכל עמוד יש קיצור “דלג לתוכן מרכזי” המאפשר לדלג על התפריט הראשי.
3. הטפסים והתוכן כולו נגישים בעזרת תוכנת קורא מסך.
4. יש אפשרויות להדגשת ניגודיות הצבעים בעזרת סרגל הנגישות. על מנת להפעיל את מצב ניגודיות גבוהה, ניתן להיכנס לסרגל הנגישות על ידי מקש Esc. או בעזרת קיצור מקלדת של לחיצה על מקשי Shift ו E בו זמנית (כאשר מופעל מצב “ניווט מקלדת”).

רכיבי הנגשת האתרים פועלים באופן מיטבי בדפדפנים הבאים:
Edge, Chrome, Firefox, Safari, Opera

 

אנו ממשיכים ללא הרף במאמצים לשפר את נגישות שירותי דיפלומט ואת נגישות האתר בפרט, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

 

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים והתכנים באתר, ומכיוון שהאתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם.

אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם על יצירת קשר עם נציגי דיפלומט בכדי שניתן יהיה לבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי. ‬ובכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח.
דיפלומט רואה חשיבות רבה בהענקת שירות איכותי, מקצועי, שוויוני ונגיש לכולם, אולם תשומת לבכם כי ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים שמופעלים ו/או מוחזקים על ידי צדדים שלישיים –וייתכן שתוכן כאמור אינו הונגש נבהיר כי דיפלומט אינה אחראית לתוכן האמור או להנגשתו, אך נשמח לקבל הערותיכם ולנסות לסייע לכם לפנות לאותם צדדים שלישיים, בכדי להסב תשומת ליבם לנושא (מבלי שנוכל להתחייב שאותם צדדים שלישיים יבצעו את ההתאמות הנדרשות, ככך ונדרשות, על פי דין).

 

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בקושי לגלוש באתר או אם יש לכם הערה בנוגע לרמת ו/או אופן הנגשתו, ניתן ליצור קשר עם רכז/ת הנגישות של דיפלומט:
שם מלא: דודי קוזוך
טלפון: 03-9766823
דואר אלקטרוני: Dudy.k@diplomat-global.com

פרסום הצהרת הנגישות
הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בחודש יוני 2019